אודות

"artCode" הוא סטודיו לעיצוב גרפי, בנייה ועיצוב אתרים המתמחה בעיצוב שיווקי, עם ניסיון רב בתחומי העיצוב גרפי לדפוס ולאינטרנט הכולל יצירת שפה גרפית לעסקים בדגש על מקוריות ויצירתיות ייחודית בלי להתפשר על איכות עבור כל חברה במטרה לייצג את שירותיה בצורה השיווקית הטובה ביותר.

 

"artCode" מציעה מגוון רחב של שירותים עיצוביים גרפיים לדפוס ולאינטרנט:

עיצוב גרפי לדפוס: עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב פליירים, עיצוב מודעות, עיצוב חוברות הסברה, עיצוב הזמנות לאירועים, עיצוב אריזות למוצרים, עיצוב לוחות שנה, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב ועריכת תמונות, עיצוב אובייקטים עבור תכנים.

 

בראש סדר העדיפויות של artCode נמצאת השגת המטרה הרצויה בצורה הטובה והיעילה ביותר וכל זאת בשילוב של עיצוב ייחודי ובלעדי עבור הלקוח, לכן לעיתים מעודדת שיתופי פעולה עם מספר חברות מהמובילות ביותר בתחומם.

 

עיצוב גרפי לאינטרנט: בניית אתרים, עיצוב אתרים, בנייה ועיצוב דפי נחיתה, עיצוב עמודי תוכן, בנייה על פלטפורמות כמו WordPress, Wix, SiteBuilder, ישראכרט, shopify ועוד..

עיצוב באנר סטטי, עיצוב באנר פלאש, עיצוב פלייר פרסומי, עיצוב מודעות שיווקיות.

 

אתר "artCode" מכיל בין היתר את עמוד "תיק עבודות" בו תוכלו למצוא את רוב העבודות שבוצעו עבור לקוחות, העבודות המוצגות הינם דוגמאות חיות לחלק ממגוון "שירותים" המוצעים באתר, בנוסף תוכלו להתרשם מרשימת הלקוחות של artCode בעמוד "לקוחות" בו תמצאו את רוב הלקוחות שנהנו משירותי הסטודיו "artCode".

מדד התעסוקה שלי

שותה קפה

מעצב גרפיקה

מעצב ובונה אתרים

תוכנות ושפות תכנות

עסוקה המרכזי של artCode סובב ברובו סביב התוכנות המתקדמות מבית Adobe ובשיתוף שפות התכנות: HTML5 / CSS3 / PHP / JAVA SCRIPT / JQUERY ואת האתרים אנו מקדמים ב- S.E.O

מקווה שהתרשמת מחווייתך באתר, מהשירותים המוצעים ומהדרך בא מוצגים התכנים.

צור קשר אם אתה מעוניין לעבוד יחד על הפרויקט הבא.

artCode - Web & Graphic Design

© כל הזכויות שמורות ל- ArtCode. האתר נבנה ועוצב ע"י